Jugoslovenski komunistički forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

+2
Marx*
drug Tibor
6 posters

Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  drug Tibor 18/2/2009, 20:25


NOVI JUGOSLOVENSKI FORUM:
UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Bannerreklamakb4


http://yu-pokret.forumotion.com/index.htm

Cilj foruma je da se pod jednu zastavu, jedno ime ujedine SVI Jugosloveni! S toga pozivamo sve članove ovog foruma, i svih ostalih YU foruma, da se učlane na novom forumu jer ZAJEDNO SMO JAČI!
U Aministratorski kabinet su pozvani svi administratori već izgrađenih YU foruma kako bismo osigurali dugu, čvrstu i neoborivu saradnju.
Sada, kao i naši preci u svoje vrijeme, se suočavamo sa novim neprijateljem, unutrašnjim neprijateljem, i potrebno je da se ujedinimo kako bismo izvojevali pobijedu nad sramnicima i separatistima!

NE OKLIJEVAJ!
SJEDINI SE S NAMA!

ZAJEDNO SMO JAČI!

drug Tibor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Svim članovima JKF

Počalji  Marx* 21/2/2009, 05:48

Drugovi ovaj forum koliko sam ja vizuelno video i nije tako loš . Ja sam ga na brzinu pregledao , ali videću kakav je stvarno kada ga bolje pregledam . Tu su svi forumi koji govore o našoj istoriji , o bivšoj SFRJ . Samo ima jednu manu , u njemu se pominje NKPS .
Ja sada od vas tražim mišljenje da li je dobro da se posećuje taj forum , kao i da se učlani . Koliko ja znam NKPS nam je mrsio konce sve do sada .
Čekam na vaš odgovor .
Drugarski pozdrav . Cool Question
Marx*
Marx*

Broj poruka : 58
Godina : 63
ËîęŕöčĽŕ : Prokuplje SFRJ
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Re: UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  drug Tibor 22/2/2009, 15:59

Tamo se spominju SVE Komunističke Partije koje se zalažu za obnovu Jugoslavije, tamo su dobrodošli SVI Jugosloveni, Komunisti, i SVE Komunističke Partije koje se zalažu za obnovu Jugoslavije

drug Tibor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Drugu Tiboru ....

Počalji  Marx* 4/3/2009, 22:24

Znam ja da su na tom forumu sve patriotske komunističke i socijalističke partije ali je NKPJ imala puno nesuglasica sa JK i sa NKPS . Zbog toga i tražim mišljenje odgovornih drugova . JK i NKPS nisu htele da prihvate ponudu NKPJ za ujedinjenje i za stvaranje Bloka Komunista za prošle izbore tako da je taj pokušaj propao . A to za komuniste i socijaliste ne valja , samo se stvara još veći jaz između tih partija . A to ne valja .

Drugarski pozdrav .
Marx*
Marx*

Broj poruka : 58
Godina : 63
ËîęŕöčĽŕ : Prokuplje SFRJ
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Pitanje ...

Počalji  Marx* 5/3/2009, 02:59

Druže Tibor pokušavam da se registrujem ali ne mogu , sistem ne prihvata moju registraciju . Ja neznam šta je u pitanju , ti vidi pa mi kaži kako da to uradim .

Drugarski pozdrav .
Marx*
Marx*

Broj poruka : 58
Godina : 63
ËîęŕöčĽŕ : Prokuplje SFRJ
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Re: UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  drug Tibor 22/3/2009, 00:01

Pitaću osnivača Foruma, šta se treba uraditi u takvim slučajevima ako neko nemože da se registruje, i čim saznam neke informacije, proslediću ih dovde.

SMRT FAŠIZMU-SLOBODA NARODU

drug Tibor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Баш ДЕМОКРАТСКИ!!!

Počalji  miladinovicd 23/3/2009, 19:46

Шта то НКПС стално мрси када си ти имао услове за школовање???Имао услове за посао??? Када си безбрижно путовао???Када ниси размишљао о јелу и пићу??? Када си нормално сиптизирао девојке???
Шта мојој деци нуде демократе??? Ваљда да улицом иду и вичу како су педери или ??? Да улицом кличу за Чедом Јовановићем,Жарком Кораћем,...поздрав affraid drunken

miladinovicd

Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Re: UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  Koba 28/6/2009, 20:18

NKPS je samo jedna grupa pojedinaca koja su svojevremeno iskljucena iz Nove komunisticke partije Jugoslavije, zbog nesposobnosti, neozbiljnosti i pokusaja nanosenja politicke stete NKPJ-u. Njihove poduhvate niko ne smatra za ozbiljno. Evo skoro sam cuo da se ujedinjuju partijom KomPaS Veroljuba Nedeljkovica stetocine i izvornog radikala ili naprednjaka.
Sto se tice foruma ima ih previse. Jedini verodostojni forum je JKF!!!
Evo i nakon svih "ujedinjavanja" ex-JUL grupa, nije proslo ni godinu dana, da se dokazalo da je Nova komunisticka partija Jugoslavije, jedina autenticna markisticko-lenjinistcka organizacija u Srbiji i na svim Ex-Yu prostorima.
Koba
Koba

Broj poruka : 29
Datum upisa : 28.10.2008

http://www.skoj.org.yu

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Re: UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  mirotvorac 30/6/2009, 01:23

Sve komunisticke partje u Srbiji su manje-vise iste, male, posvadjane i jedne drugima najvecui neprijatelji. Umesto da se jedinstveno bore protiv kapitalizma i burzoaskih stranaka, one se bave same sobom i medjusibno prepiru. Pored ovakvih komunistickih partija u Srbiji, sve kapitalisticke stranke mogu biti mirne narednih 1000 godina. Ni jednu KP niko ne smatra ozbiljno jer su tako minijaturne i smesne, da je to nemoguce.
Velika nula svim komunistickim partijama u Srbiji i njihovim rukovodstvima koja ne rade nista za dobrobit jacanja komunistickog pokreta u Srbiji. Samo se utrkuju ko ce biti originalniji u vredjanju clanova i rukovodioca drugih KP. Svadja nikome nije dobro donela i dok god bude bilo ovako, komunisti u Srbiji ce ostati nevidljivi golim okom.
NKPJ - jedina nada za uspostavljanje socijalizma u Srbiji.


Poslednji izmenio mirotvorac dana 18/3/2011, 03:15, izmenjeno ukupno 1 puta

mirotvorac

Broj poruka : 27
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty i ovde se javno izvinjavam drugo rokosovskom zbog...

Počalji  Lune 16/9/2009, 23:04

Re: Komunisi srbije

Postod rokosovski » 16 Sep 2009 20:51
NEMOJ VISE NIKAD, ALI NIKAD, DA POSTAVLJAS MOJE POSTOVE NA FORUM NEOBRAZOVANE ZUTE BANDE KVAZI KOMUNISTA SRBIJE!!!NIKAD!!! SRAM TE BILO, TI SI NEKI LEVICAR, NEMAS CAST. NISI BRE NI PATRIOTA IDI PRODAJ SE SIPTARIMA. LEPO TI JE REKAO ISTOK, DA SI OLOS LDP-OVSKI. SVE SI LJUDE OTERAO SAM KOMFORUMA. NEGO NEMA TE NA JUGOKOMFORUMU, TAMO CUTIS, NABIO SI SE U NEKU RUPU. PATOLOSKI MRZIS SVE STO JE ONO PRAVO, LEVICARSKO I KOMUNISTICKO. BRUKO JEDNA. HOCES DA ISMEVAS KOMUNISTE. AJDE MARS U NEKU ZUTU RUPU. ALI DA BUDE ZUTA, ONA TVOJA EVROUSRANA!!!!

rokosovski
Lune
Lune

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Naravno ne stoji kavlifikacija da sam olos,

Počalji  Lune 16/9/2009, 23:07

to je ipak ulicarska *debata* i kao takva nemoze se svrstati medju istinske komuniste bilo kg foruma...jer vredjanje nije *snaga argumenata*...koja treba da bude ubijito oruzje na sceni bilo kog foruma, izuzetno ako nenosi oznaku *strogo pov* No
Lune
Lune

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Zajedno smo jaci...?

Počalji  Lune 16/9/2009, 23:24

Zajedno ne treba da znaci i automatski pritisak na sagovornika ukoliko se ne postignu isti stavovi, naravno kada se vodi polemika onda je to dvoboj argumenata a nakon nekog perioda jedno prihvatljivo saopstenje. Nije dovoljno reci za mene *olos*..nije dovoljno odstraniti NKPS bez pristojnog obrazlozenja...jer ako je naum zajedno smo jaci, znaci da nemoze jedan da bude najjaci..i nije tacno da se komunisti moraju u svemu slagati, odnosno treba uporedjiati neslaganja. A sigurno postoje razlozi i postojanje nekih tacaka gde se svi slazu...i gde je moguc zajednicki nastup.
Druze Rokosovski..bio sam na ovom forumu, ni ta ti tvrdnja nije istinita da me nema...ali volim da budem na drugom mestu, na mestu gde nema komunista niti je sajt komunisticki, otvaranje diskusije na socijalistickim i slicnim forumima mozda moze da koristi da se i kod njih pomeri jezicak u levo..prema komunistima, primera i oni i mi sa unapred kaem slazemo da ova vlast treba da padne. Da stalno budem ovde, da ubedjujem komuniste da su komunisti bi nacilo da sam i ja *svilena buba u cauri*..koju niko ne vidi. Pozivam i vas da osim u vasim *prostorijama* boravite i na drugim, primera radi ja sam snimio pristupnice i poslao na par zvanicnih radnickih sindikata, znam da se *lideri* nece uclaniti jer im je lepo u fotelji, ali neskodi da malo brinu o radnicima da se nebi oni docepali pristupnice....
Lune
Lune

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Pa valjda smo slicnog misljenja

Počalji  Lune 22/9/2009, 20:19

Lune
Lune

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Naravno krenimo zajedno...jaci smo Nobelova nagrada

Počalji  Lune 2/12/2009, 15:54

* Dok neki rukovodioci, medju kojima ima i dobitnika Nobelove nagrade,
izvoze marince, bacaju bombe na unistene zemlje i pljackaju njihove
prirodne i ljudske resurse, Fidel Kastro je dao doprinos svetu mira
saljuci na hiljade lekara, nastavnika, prosvetitelja, umetnika i
sportista u misije u stotinak siromasnih zemalja*

Vasu podrsku skupljanju potpisa za Kastrovu kandidaturu za Nobela
prosledite na fidelnobeldelapaz@gmail.com

Josip Broz....i Nobelova nag
* No odmah nakon toga povjesničar optužuje Tita za "komunistička nedjela i Goli otok",tvrdeći da je Broz bio jedan od onih koji je sa suradnicima koncipirao logor na Golom otoku.Ta tvrdnja je povijesna neistina. Goli otok koncipirao je Edvard Kardelj,a pomogli su mu kipar Augustinčić koji je koristio kamen s tog otoka za svoje skulpture i njegov prijatelj Ivan Krajačić-Stevo. Kad je koncem 1949. godine,Tito do sada nedokazanim putem,dobio pismo od jednog logoraša,a imao je nadimak "Čovjek bez domovine",poslao je akademika Ćosića i grupu svojih suradnika da vide što se događa na tom kako je sam napisao "Otoku sramote". Čudno da je engleskom povjesničaru izbjegla činjenica kad je već napisao "Titovu biografiju"da Tito baš zbog Golog otoka nije dobio Nobelovu nagradu za mir iako je više od stotinu državnika svijeta to pismeno zatražilo. Tito zbog svoje komunističke principijelnosti nije htio da bi dobio tu nagradu ni na zahtjev norveškog kralja osuditi Kardelja i suradnike za nedjela na Golom otoku. Drugi bi to sigurno učinili.
*

_________________
"Kapital je mrtav rad koji poput vampira živi samo zahvaljujući sisanju krvi živom radu, i što više živi,više krvi siše".

*Konjuh-planinom, vjetar šumi, bruji.
Lišće pjeva žalovite pjesme…
(Pa onda…)
Konjuh stenje, ruši se kamenje…
Lune
Lune

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM Empty Re: UJEDINJENI JUGOSLOVENSKI FORUM

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu